Říjen 2014

Úvod

17. října 2014 v 14:27 | Ewril Rothick |  Dítě štěstěny
Ahoj všichni,
řekla jsem si, že když hodně čtu knížky, tak bych to taky mohla udělat opačně. Tak jsem se rozhodla, že napíšu knížku. Tak se zkuste seznámit s dějstvým:
DÍTĚ ŠTĚSTĚNY
Ewril Rothick
Kniha vypráví o patnáctileté Jannifer McBirdové, která vede naprosto normální život. Jednoho dne ale potká kluka jménem Justin Black a začne s ním trávit více času, než měla v plánu. Teprve až pozdě si uvědomí, že se zamilovala. Dokud o něm nezjistí jedno tajemství.

Pokud vás to láká, těšte se. budu ráda, pokud se ta kniha někomu zalíbí.:-)

Jeden den, který bych ráda změnila

16. října 2014 v 20:30 | Ewril Rothick |  Témata týdne
Občas si říkám, jaké by to bylo, cestovat časem a napravovat chyby, které jsme udělaly, ale bohužel to nejde. Nebo aspoň nevím o tom, že by to šlo. Ale dny minuli a nic už nenapravíme. pak by život nebyl fér. lidstvo nemůže být úplně dokonalé... Každý dělá chyby a proto by jsem nechala všechno tak, jak je. Protože bez toho, co se odehrálo v minulosti by jsm nebyli tím, co jsme v přítomnosti a to co právě teď děláme bude mít následky na naší budoucnosti, ačkoli to nevíme...

Dívčí parta

16. října 2014 v 18:40 | Ewril Rothick |  Doporučené knihy
Právě čtu 4.díl z deseti úžasných knížek od Lisi Harrinson. Tady je doporučení na 1.díl:

DÍVČÍ PARTA
Lisi Harrinson
Claire se s rodiči přestěhovala do New Yorku a bydlí v domě otcova přítele. Jeho dcera Massie je stejně stará jako Claire a všichni očekávají, že z nich budou nejlepší kamarádky. Nemohou se víc mýli. Na rozdíl od domýšlivé Massie je Claire hodná dívka a Massie dělá, co je v jejích silách, aby zmařila Claiřiny šance zapadnout do party.

A pokud moc nemusíte knížky, tak existuje i komiksová verze s ilustracemi Yishan Li.

Čtu to furt dokola:-)

Záčínám

16. října 2014 v 15:49 | Ewril Rothick
Takže Ahoj. Já jsem Ewril Rothick. Alespoň je to můj pseudonym, protože vám nechci říkat svoje pravé jméno, které mám na rodném listě. Můžete si mě představit jako brunetu se zelenýma očima. Nosím černé brýle a to na sobě nesnášim nejvíc, závidím totiž holkám, kterým brýle sluší. Já v nich vypadám jako naprostej magor.
Mými koníčky jsou hlavně hraní na keyboard a klavír. Ve volném čase ale hodně čtu knížky. Nejradši mám fantasy. Jako třeba Hex Hall, Škola dobra a zla a hlavně Percy Jackson. Ráda mám také Ghostgirl nebo Drahokamy, ale mojí nejoblíbenější knížkou je Hostitel.
Nejneuvěřitelnější věc na mě je, že jsem zadaná. Ano, já vím, kdo by chtěl takovou brejlounku, jako já? Někdo asi jo.
Už od prvního stupně sním o tom, že se dostanu na konzervatoř v Plzni. Moc si teda nefandím, aledoufám, že se to povede. Zas tolik toho od boha nechci.
No, to je asi všechno. Takže teď se můžete pustit do čtení mého blogu.